O mně

Jsem člověk, který našel seberealizaci v práci s tělem, v mém případě jde o tanec a masáže. Vše začalo tancem, kterému jsem se věnovala od dětství. Přes Základní uměleckou školu ve Vsetíně jsem se protančila na Taneční konzervatoř v Praze, kterou jsem úspěšně dokončila v roce 2003. Dostala jsem angažmá v Českém souboru písní a tanců. Zimní sezónu jsem strávila v Německu ve Phantasialandu, kde jsme tančili v kouzelnické show. Dále jsem absolvovala několik workshopů Flamenca. V r. 2010 jsem se přihlásila do dvouletého vzdělávání - Současné pohybové trendy scénického tance akreditovaného MŠMT. Vedla nás Zuna Kozánková, ke které jsem se pak přihlásila na kurz Shiatsu masáže.

V roce 2004 jsem absolvovala první masérský kurz. Věděla jsem, že mě masáže budou bavit a udělala jsem dobře. Měla jsem štěstí, že jsem na nějakou dobu našla zaměstnání v životem kypícím lázeňském městě – Luhačovicích, v hotelu Pohoda. Poté jsem si vyzkoušela jaké to je pracovat ve fabrice, ale naštěstí jsem tam nezůstala dlouho. Našla jsem pak zaměstnání v oboru, a to v dalším krásném lázeňském městečku Teplice nad Bečvou.

V roce 2010 jsem absolvovala kurz Shiatsu, na který velmi ráda vzpomínám. Byly to téměř tři týdny v meditačním centru u Nového Mesta nad Váhom pod vedením tanečnice a lektorky Shiatsu Zuny Kozánkové. Po tanečních hodinách současného tance u Zuny jsme si dopřávali automasáž i masáž s partnerem. Myslím, že propojení tance a masáží je ideální.

Dlouho jsem váhala, čemu se budu v životě věnovat – tanec nebo masáže? Nakonec jsem zjistila, že rozhodnout se nejde.

Baví mě masáž Shiatsu, protože mě nutí na sobě pracovat, baví mě také ostatní masáže, protože lidé ode mne odchází spokojení a tančím, protože v tanci nacházím naplnění.

Absolvovala jsem tyto masérské kurzy

  • sportovní a rekondiční masáže ve Valašském Meziříčí u Ladi Strnadela, r. 2004,
  • reflexní terapie u manželů Patakyových, r. 2006,
  • hot stones masáž u Romana Saska v Koutech nad Desnou, r. 2007,
  • uvolňující masáže v Brně u Aleny Hasákové, r. 2007,
  • rekondiční masáže pro zdravotnické zařízení ve Zlíně, r. 2009,
  • Shiatsu I., II.,III. v meditačním centru Rime Dzong u Zuny Kozánkové, r. 2010.

Copyright © 2014 Studio Adagio | Powered by Webové a grafické studio Xlibris.cz | Design by barbaradesign.cz